Al@din stopt per 1 juli

<img src="http://www.bibliocenter.nl/files/img/Aladin.jpg" alt="" title="" width="178" height="142" class="imagefield imagefield-field_afbeelding" />

Al@din stopt, maar er komt iets moois voor terug! Al@din was de landelijke vragendienst van alle openbare bibliotheken in Nederland. De afgelopen jaren hebben duizenden mensen via Al@din vragen gesteld over elk denkbaar onderwerp. Deze vragen werden beantwoord door bibliotheken in heel Nederland. Dat kon alleen tijdens openingstijden. Daarom is het nu tijd voor een grondige vernieuwing van de vragendienst.

Wat gaat er veranderen?

Dankzij een nieuwe technologie zal het systeem 24 uur per dag beschikbaar zijn en uw vraag zal zoveel mogelijk onmiddellijk worden beantwoord.
Anders dan voorheen zullen we u vooral laten zien waar het antwoord te vinden is. Dat past ook meer bij de functie die wij als bibliotheek hebben. Wij vertellen bijvoorbeeld op welke website u het antwoord kunt vinden, in welk e-book, of in welke database, enzovoort. We zullen dus op verschillende manieren naar het antwoord op uw vraag gaan zoeken.

Wanneer is de nieuwe dienst beschikbaar?
De verwachting is dat u in het najaar van 2010 al van een deel van de nieuwe landelijke vragendienst gebruik kunt maken. Tot die tijd kunt u uw vragen via e-mail stellen: info@bibliocenter.nl

Aladin zal per 1 juli 2010 ophouden te bestaan, maar u krijgt er over enkele maanden een nog betere service voor terug!